Ancelotti nahvalio Modrića: ‘Ne plješću mu zato navijači, nego…’

Nogomet 11. ožu 20248:16 0 komentara
REUTERS/Isabel Infantes via Guliver Image

Trener Real Madrida otkrio je razmišljanja nakon visoke pobjede 4:0 nad Celtom u 28. kolu Primere.

Nakon što je tri utakmice bio na klupi, Luka Modrić protiv Celte je krenuo od prve minute. Hrvatski kapetan sudjelovao je kod dva gola svoje momčadi i na kraju je proglašen igračem utakmice. Nije imao ni gol ni asistenciju, ali i od Sofascorea dobio je ocjenu 9.7.

Strijelci za madridski klub bili su Vinicius Junior i Arda Guler, dok su Vicente Guaita i Carlos Dominguez postigli autogolove.

Modrić je izašao iz igre u 83. minuti, navijači na Santiago Bernabeuu su ga ispratili s ovacijama, a o njemu je govorio i Carlo Ancelotti.

“Modrić je odigrao vrhunsku utakmicu. Moram vam reći, navijači mu ne plješću jer misle da su ovo njegove posljednje utakmice u Realu već zbog njegove igre”, rekao je Ancelotti.