NBA 3. lip 20198:39 > 8:45
NBA

Golden State Warriorsi su sa 109:104 pobijedili Toronto Raptorse i izjednačili na 1:1 u NBA finalu.

Gregory Shamus Getty Images Sport

Ključni trenutak utakmice dogodio se sedam sekundi prije kraja utakmice kada su Warriorsi pri vodstvu od dva razlike pokazali zašto su aktualni prvaci.

Povezano

Tražio se slobodan igrač, a lopta je završila na rukama Andrea Iguodale koji je ostao sam i zaključio utakmicu tricom. Popularni Iggy je čitavo drugo poluvrijeme odigrao na visokoj razini, pogodio dvije trice te je više puta odlično reagirao u obrani.

Nije Iguodala odličan šuter, ali je u ovoj situaciji pokazao da može pogoditi kada je najpotrebnije.

Sada se Warriorsi vraćaju kući za sljedeće dvije utakmice i pokušat će obraniti prednost domaćeg terena sa velikim problemima s ozljedama. Ne zna se hoće li Kevin Durant biti spreman za treći susret, a problem bi mogla biti i ozljeda prepone Klaya Thompsona koji je napustio igru osam minuta prije kraja i nije se vraćao u igru.