Dalić: Nekima je ovo posljednje Svjetsko prvenstvo

FIFA World Cup 25. lip 20267:46 0 komentara
AP Photo/Stephanie Scarbrough via Guliver

Hrvatska reprezentacija nakon dva kola u skupini L Svjetskog prvenstva ima tri boda.

Izabranici Zlatka Dalića poraženi su od Engleske 4:2, a zatim su svladali Panamu 1:0. U posljednjem kolu, koje se igra u subotu u 23 sata po hrvatskom vremenu, očekuje ih ogled s Ganom.

Dalić je dan nakon pobjede nad Panamom održao konferenciju za medije, na kojoj je među ostalim iznio i jednu vrlo zanimljivu poruku.

“Napravili smo što jesmo i to je povijest. Nitko to ne može zaboraviti. Ali ovo je novo natjecanje i želimo biti kompetitivni. Bili smo pod pritiskom i tada nije lako, to se osjeti na dečkima. Nema veze što smo napravili, ovo je novo natjecanje.

Želimo dati najbolje od sebe, nekima je to i posljednje SP. Sretni smo što je Modrić upisao svoj 200. nastup. Pokušat ćemo proći grupu pa korak po korak. Svjesni smo pritiska i očekivanja, idemo se s tim boriti”, rekao je Dalić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!