Dinamo nakon lavovske bitke u Ligi Prvaka

Champions League 27. kol 201922:50 > 22:53
Dean Mouhtaropoulos / Staff

Nogometaši Dinama uspješno su prošli i posljednju prepreku prema Ligi Prvaka i izvulki 1:1 protiv Rosenborga, te s ukupnih 3:1 prošli u natjecanje po skupinama

sportklub

Nogometaši Dinama ušli su u Ligu Prvaka. Nakon velike borbe u Trondheimu, momčad Nenada Bjelice uspjela je izvući 1:1 na gostovanju kod Rosenborga i tako obraniti prednost od 2:0 iz prvog dvoboja.

Domaćini su veći dio utakmice bili bolja momčad i više prijetili, ali u drugom poluvremenu ta je oštrica iz prvog poluvremena ipak malo otupila, pa je Dinamo uspio izdržati.

Za Rosenborg je zabio Akintole u 11′, a sve nade domaćinima srušio je fantastičnom solo akcijom i još ljepšim golom Amer Gojak u 71′. Tako je i Nenad Bjelica pogodio s izmjenom jer je koju minutu ranije Gojaka uveo u igru umjesto Hajrovića.