Rukomet 24. kol 202321:40 0 komentara
xEibnerxPressefoto MarcelxvonxFehrnx via Guliver

Rukometaši Flensburga uspješno su otvorili novu ligašku sezonu.

Na programu Sport Kluba, mogli ste pratiti otvaranje nove sezone rukometne Bundeslige.

Flensburg je u sklopu prvog kola ugostio Hamburg, a slavljem 37:32, opravdali su ulogu izrazitih favorita.

Međutim nije tako djelovalo na poluvremenu, kada su domaćini vodili sa svega dva gola razlike, odnosno 16:14.

Sjajni Mortensen držao je goste u igri u prvom dijelu, no Flensburg je u drugom poluvremenu polagano povećavao svoju prednost.

Najefikasniji kod domaćih bio je sjajni pivot Johannes Golla koji je zabio čak 10 golova.