Rakow s dvojicom Hrvata korak bliže grupi Lige prvaka

Champions League 26. srp 202322:58 0 komentara
JAKUB ZIEMIANIN/ NEWSPIX.PL via Guliver Images

Još pet utakmica drugog pretkola Lige prvaka odigrano je u srijedu navečer...

Najefikasnija utakmica odigrala se na Cipru gdje je Aris Limassol sa 6:2 razbio BATE Borisov, a golova je bilo i u Poljskoj gdje je Rakow s 3:2 svladao Qarabag.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Rakow je poveo 2:0 autogolom Cafarqulijeva (55.) i golom Piaseckog (71.), da bi gosti iz Azerbajdžana poravnali unutar svega par minuta dvama golovima Xhixhe (73., 75.). Ipak, pobjedu poljskom prvaku donio je Kittel u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Za Rakow su cijelu utakmicu odigrali bivši igrač Osijeka i Rijeke Zoran Arsenić te nekadašnji član Hajduka Fran Tudor.

Šerif je na svom terenu s 1:0 svladao Maccabi iz Haife, dok su utakmice Klaksvik – Hacken (0:0) i Ludogorec – Olimpija (1:1) završile bez pobjednika.