Modrić šest minuta nakon ulaska u igru golčinom donio pobjedu Realu protiv Seville

Nogomet 25. velj 202423:00 1 komentar
AP Photo/Pablo Garcia via Guliver

U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Sevillu 1:0 golom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića u 81. minuti.

Modrić je ušao u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza, a šest minuta kasnije je sjajnim udarcem sa 20 metara donio pobjedu “Kraljevskom klubu”.

Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u 4:1 pobjedi protiv Villarreala.

Real se mučio sa Sevillom cijelu utakmicu, a onda je u igru ušao Modrić i fantastično pogodio za važnu pobjedu “Kraljevskog kluba” koji sada ima osam bodova više od drugoplasirane Barcelone.

Sofascore

Utakmica na Santiago Bernabeu je bila posebna za kapetana Seville Sergia Ramosa koji je prilikom predstavljanja dobio ovacije punog stadiona.

Jedan od najvažnijih igrača u novijoj povijesti Real Madrida vratio se na Bernabeu. Bilo je to prvi put nakon 1.456 dana da je Ramos kročio na stadion na kojem je ostavio duboki trag. Tri godine, 11 mjeseci i 24 dana prošlo je od njegovog zadnjeg nastupa na Bernabeu. Bio je to 1. ožujka 2020. u “el clasicu” protiv Barcelone.

Ramos je u dresu “Kraljevskog kluba” proveo čak 16 godina upisavši 671 utakmicu, a kao stoper je zabio 101 gol. U dresu Reala osvojio je 22 trofeja pri čemu četiri Lige prvaka, pet naslova španjolskog prvaka…