Trica Johna Walla za Game 7 u polufinalu istoka

NBA 13. svi 20179:55 > 10:06
Gregory Shamus/Getty Images

Noćas su Washington Wizardsi pobijedili u svooj dvorani Boston Celticse i tako izjednačili na 3-3 u seriji polufinala. Bojan Bogdanović je igrao samo 17 minuta i ubacio 4 poena.

U zadnjim trenucima utakmice John Wall je pogodio tricu i tako odveo svoju momčad do pobjede 92-91. Imao je playmaker Wizardsa dosta forsiranja tijekom prvog poluvremena, a susret je završio s 26 poena (9-25 šut) i 8 asistencija. Njaefikasniji je kod Washingtona bio Bradley Beal s 33 poena. WIzardsi su imali vrlo skroman šut za tri poena, 5-24, ali najbitniju su tricu pogodili. Kod Celticsa su Bradley i Thomas ubacili po 27, a pratio ih je Horford s 20 koševa. Sedma utakmica je na rasporedu u ponedjeljak u TD Gardenu u Bostonu.