Žižićev Efes pobijedio Zvezdu, Smith s Albom Partizan

Euroleague 7. lis 202222:37 0 komentara
Guliver Images

S četiri utakmice zaključeno je prvo kolo nove euroligaške sezone.

Anadolu Efes slavio je protiv Crvene zvezde 72:59 u Istanbulu. Beogradski sastav prijetio je tri četvrtine, Efes se u zadnjih 10 minuta na kraju uspio izvući i pobjedom krenuo u obranu naslova.

Efes su do pobjede predvodili Micić i Clyburn sa 19, odnosno 16 poena, dok je kod Zvezde najraspoloženiji bio Ben Bentil sa 13 poena. Hrvatski košarkaš Ante Žižić za Efes je upisao šest poena i pet skokova.

Još jedan klub iz Srbije je danas izgubio, Partizan je doživio poraz od Albe u Berlinu 100:84. Tamir Blatt je predvodio njemačku momčad do pobjede sa 16 poena, kod Partizana je najbolji bio Dante Exum sa 22 poena. Jaleen Smith, je susret završio sa devet poena.

U derbiju kola Barcelona je izgubila od Olympiakosa 80:70, uz veliki učinak Vezenkova od 20 poena i sedam skokova, dok je Virtus Bologna također izgubila na domaćem terenu od Monaca 83:66.