Prvaci pali u San Franciscu

Američki nogomet 4. lis 20228:38 0 komentara
Kyle Terada-USA TODAY Sports

Deebo Samuel i sjajna obrana nosili su San Francisco do druge pobjede u ovogodišnjem NFL prvenstvu, s 24:9 na domaćem terenu slavili su protiv Los Angeles Ramsa.

Ramsi su kod 49ersa ostalih bez touchdowna, a do jedinih poena stizali su kod tri field gola u prve tri četvrtine.

Dok su s druge strane domaćini s po jednim touchdownom u prvom, drugoj i posljednjoj četvrtini stigli do slavlja.

Jimmy Garoppolo, quarterback San Francisca je osvojio 239 jardi uz jedan pas za touchdown, dok je Samuel imao šest hvatanja za 115 jardi. U redovima Ramsa, Stafford je došao do 254 jardi uz jednu presječenu loptu. Kupp je imao čak 14 hvatanja za 122 jarda, ali bez touchdowna.

Obje momčadi, koje se nalaze u Zapadnoj diviziji Nacionalne konferencije, imaju skor od dvije pobjede i dva poraza.

U sljedećem kolu kolu San Franicsko gostuje kod Caroline, dok Ramsi dočekuju Dallas.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima