Američki nogomet 23. stu 20219:29 > 9:30 0 komentara
Tom Brady
Tom Brady

Tampa bay Buccaneersi pobijedili su na svom terenu New York Giantse u noći s ponedjeljak na utorak.

Buccanersi su Giantse pobijedili 30:10.

Nepune četiri minute igre bile su potrebne Buccanersima da postignu prvi touchdown na utakmici. Ekstra bod za 7:0 za domaćina dodao je Ryan Succop. Giantsi su priključak održali field golom koji je postigao Graham Gano.

Najzanimljivije je bilo u drugoj četvrtini koju su Buccanersi otvorili field golom Succopa na što je uslijedio odgovor Giantasa u vidu touchdowna Andrewa Thomasa uz ekstra bod Gana.

Nisu dužni ostali ni Buccanersi – drugi touchdown na utakmici za domaće postigao je Ronald Jones, a Succop je to potvrdio novim dodatnim bodom.

U drugom poluvremenu Buccanersi su bili apsolutno dominantni. Mike Evans je u trećoj dionici dodao još jedan touchdown, a do kraja je Succop nanizao još jedan ekstra bod i dva field gola.

Tom Brady prebacio je, iz 30 uspješnih dodavanja, 307 jardi, imao je dva pasa za touchdown i jedan interception. S druge strene, Daniel Jones prebacio je 167 jardi uz jedan pas za touchdown i dva interceptiona.