Sloveniji remi s Tunisom, Njemačka rutinski do pobjede

Rukomet 17. sij 201719:08 > 19:10
Pedro Fiúza/NurPhoto via Getty Image

U četvrtom kolu Svjetskog rukometnog prvenstva u Francuskoj reprezentacija Slovenije odigrala je neriješeno s Tunisom 28:28.

Danas je na Svjetskom prvenstvu na programu sedam utakmica, a pet ih je već završilo. Najveće iznenađenje je napravila reprezentacija Tuinisa koja je remizirala sa Slovenijom. Momčad Veselina Vujovića je na kraju dobro i prošla uzimajući u obzir da su gubili četiri razlike pet minuta prije kraja. Norveška se poigrala sa Brazilom i slavila s visokih 39:26, dok je Njemačka bila uvjerljiva protiv Saudijske Arabije rezultatom 38:24. Poljska je u neizvjesnoj utakmici pobijedila Japan s rezultatom 26:25, a Katar je slavio protiv Argentine sa 21:17. Zanimljivost s te utakmice je da su Argentinci zabili samo dva gola u prvom poluvremenu.

U kasnijem terminu Francuska je lako slavila protiv Rusije s rezultatom 35:24, dok je Island nadigrao Angolu rezultatom 33:19.