Slovenija lako s Makedonijom, Vujović nadigrao Červara

Rukomet 16. sij 201719:29 > 19:33
Pedro Fiúza/NurPhoto via Getty Image

u trećoj utakmici na Svjetkom prventsvu u Francuskoj reprezentacija Slovenije pobijedila je reprezentaciju Makedonije rezultatom 29:22.

Rukometaši Slovenije lako su pobijedili reprezentaciju Makedonije i tako došli do prvog mjesta u skupini B. Momčad Line Červara je od samog početka bila u rezultatskom zaostatku, pa je tako na poluvremenu Makedonija zaostajala čak šest golova. U nastavku utakmice ništa se nije promijenilo i dalje je Slovenija lako održavala prednost. Na kraju visokih 7 razlike za Sloveniju kojoj je ovo treća pobjeda iz isto toliko susreta. Makedoniji je ovo prvi poraz na turniru, a imaju i dvije pobjede.

U reprezentaciji Slovenije najefikasniji su bili Marko Bezjak i Gašper Marguč koji su zabili po 4 pogotka, dok je kod Makedonije standardno najbolji bio Kiro Lazarov s osam pogodaka.

U ranijim utakmicama danas Egipat je sa 31:29 pobijedio Bahrein, a Mađarska sa 34:29 bila bolja od Čilea.