Vinicius: ‘Idemo vratiti Real gdje pripada – u finale’

Champions League 30. tra 202423:28 0 komentara
Guliver Image

Na minhenskoj Allianz Areni nogometaši Bayerna i madridskog Reala su odigrali prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka, pobjednika nije bilo nakon 2-2 (0-1) tijekom 90 minuta igre te se drama seli na uzvrat i madridski Santiago Bernabeu.

Oba je pogotka za španjolski klub postigao Vinicius Jr, za vodstvo u 24. te za konačan rezultat u 83. minuti.

Dobio sam poklon od Tonija Kroosa. Bilo mi je lako zabiti nakon onakvog dodavanja. Dobro se poznajemo ja i on i vježbamo to na treninzima. Sad je vrijeme za još jednu čarobnu noć na Santiago Bernabeuu. Htjeli smo pobijediti i tu, ali nismo smjeli gubiti lopte  protiv momčadi koja ima kvalitetu kao Bayern.

Moramo se odmoriti jer morao dati sve od sebe u Madridu. Vrijeme je da vratimo Real Madrid tamo gdje pripada – u finale“, rekao je nakon utakmice za španjolsku Movistar televiziju Brazilac.