Španjolski mediji: Od Zidanea nismo imali takvog igrača

Photo by Marco Steinbrenner/DeFodi Images via Guliver Images

Engleski reprezentativac je odmah na startu pokazao da će biti nova zvijezda slavnog kluba

Jude Bellingham postigao je svoj prvi pogodak za Real Madrid, koji je svladao Manchester United 2-0 u pripremnoj prijateljskoj utakmici u američkom Houstonu.

Engleski vezni igrač Bellingham, koji je došao u Madrid u lipnju iz Borussije Dortmund u iznosu od 103 milijuna eura plus bonuse, postigao je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera. Upravo je to trebalo Realu – jedna nova, mlada nogometna zvijezda, oko koje će se graditi nove ambiciji najvećeg svjetskog nogometnog kluba.

Kraljevski klub je do potvrde pobjede stigao u 89. minuti, kada je još jedna prinova, napadač Joselu, atraktivnim škaricama postigao konačnih 2-0.