Stanković uzeo bod u debiju, Moro ostao na klupi

Nogomet 8. lis 202222:56 > 22:57 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images)

Nogometaši Bologne i Sampdorije odigrali su 1:1 u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 9. kola talijanske Serie A.

U dvoboju momčadi iz donjeg doma ljestvice, Bologna je povela u 32. minuti golom Nicolasa Domingueza. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Filip Đuričić u 72. minuti.

Hrvatski veznjak Nikola Moro ostao je na klupi za pričuve domaće momčadi u kojoj je trener Thiago Motta osvojio prvi bod otkako je preuzeo momčad sredinom rujna.

Na klupi Sampdorije je debitirao donedavni trener Crvene zvezde Dejan Stanković i prekinuo niz od četiri uzastopna prvenstvena poraza.

Sampdoria još uvijek čeka na prvu pobjedu i s tri boda se nalazi na začelju ljestvice. Bologna je na 16. poziciji sa sedam bodova.