Novi kiks Milana, Sampdoria slavila na San Siru

Serie A 5. velj 201714:31 > 14:33
Marco Luzzani/Getty Images

Nogometaši Sampdorije napravili su veliko iznenađenje pobjedom nad Milanom rezultatom 1:0 u okviru 23. kola Serije A.

Junak pobjede gostiju iz Genove na “San Siro” bio je Luis Muriel, koji je postigao jedini gol na utakmici u 70. minuti iz penala. Murielovom golu je prethodio faul Gabriela Palette u kaznenom prostoru.

, Rossoneri ‘ jesu više kontrolirali događanja na terenu, imali su sjajne prilike preko Andree Bertolaccija, Deloufeua i Gianluce Lapadule. Milan je utakmicu završio s desetoricom igrača, nakon što je Jose Sosa zaradio drugu javnu opomenu u 90. minuti.

Ante Budimir je ostao na klupi, dok je Mario Pašalić odigrao 72 minute za domaćina.

Milan nakon ovog poraza ima 37 bodova na sedmom mjestu tablice, dok je Sampdoria skočila na desetu poziciju i sada ima sedam manje od Milana.