Nogomet 26. svi 202419:05 0 komentara
Sport Klub

Reprezentacija Hrvatske do 17 godina završila je svoj nastup na Europskom nogometnom prvenstvu na Cipru kao trećeplasirana ekipa skupine B

U posljednjem kolu grupne faze izabranici Marijana Budimira odigrali su neriješeno 1:1 s Walesom. Iako je Hrvatska otišla s turnira neporažena, nije uspjela ostvariti nijednu pobjedu jer su sve tri utakmice završile neriješeno.

Najviše uzbuđenja u utakmici s Walesom dogodilo se u prvom poluvremenu. Hrvatska je povela u 23. minuti golom Bruna Durdova, koji je majstorski zabio direktno iz kornera, prevarivši velškog golmana Hudsona. Gol pogledajte OVDJE.

Vodstvo je trajalo samo devet minuta jer je Cruz Allen izjednačio iz slobodnog udarca. Allen je smjestio loptu u mrežu uz bližu stativu nakon što Rajić nije dobro postavio živi zid. Rajić je dodirnuo loptu, ali ju nije uspio obraniti.