Bez pobjednika u Stokeu, sudac zamijenjen zbog ozljede

Premier League 4. stu 201715:18 > 15:32
Getty images/ Matthew Lewis

Stoke i Leicester su odigrali neriješeno 2:2 u prvom susretu 11. kola Premier lige. Utakmicu je obilježila i neočekivana zamjena glavnog suca zbog ozljede.

Prije nego što je na stadionu Stokea došlo do zamjene igrača igru je morao napustiti prvi sudac Robert Madley. On se u 21. minuti požalio na ozljedu zgloba, pa ga je na terenu odmijenio četvrti arbitar Jonathan Moss.

Leicester je prvi došao do prednosti u 33. minuti, kada je korner izveo Mahrez, a do lopte došao Iborra, i efektno savladao Butlanda.

Šest minuta kasnije Stoke je izjednačio preko Shaquirija, koji se odlično ubacio po desnoj strani i iskoristio asistenciju Chuopo-Motinga.

U drugom poluvremenu Lisice su ponovno prve povele, a strijelac je u 60. minuti bio Mahrez, nakon tipične za njega solo akcije.

Konačnih 2:2 postavio je u 73. minuti visoki napadač Peter Crouch glavom, na asistenciju Shaquirija iz kornera.