Nove kritike za Šutala: ‘Najčudniji igrač. Većinu jednostavnih stvari radi krivo’

Nizozemska 22. pro 20238:58 0 komentara
Nesimages/Michael Bulder/DeFodi Images via Guliver

Nizozemski Ajax šokantno je ispao od četvrtoligaša Herculesa 3:2 u drugom kolu nizozemskog kupa.

Zvijezda velike pobjede kluba iz četvrtog ranga bio je Tim Pieters koji je postigao uvodna dva pogotka za domaćina. U 16. minuti je načeo suparnika iz Amsterdama, dok je u 66. odlično potegnuo s vrha šesnaesterca i na opće oduševljenje navijača pogodio za 2:0.

Ajax se uspio vratiti na 2:2 s dva brza gola u završnici, strijelci su bili Brobbey u 83. i Akpom u 89. minuti i kada se očekivao treći pogodak gostiju ili odlazak u produžetke uslijedila je nova senzacija. Grotenbreg se u 93. minuti dobro snašao pred vratima Ajaxa i zabio za veliku pobjedu Herculesa.