Koln i Mainz remijem zaključili kolo Bundeslige

Bundesliga 10. pro 202320:12 0 komentara
xpepphotox xHorstxMauelshagenx via Guliver

Nogometaši Koelna i Mainza odigrali su na stadionu RheinEnergie utakmicu bez pogodaka, kojom je zaključeno 14. kolo njemačke Bundeslige.

Tako je Koeln s 10 bodova ostao na 16. mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Mainz i dalje na začelju s devet bodova, koliko ih ima i predzadnji Darmstadt.

Nogometaši Stuttgarta nisu uspjeli pobijediti vodeći Bayer Leverkusen pred svojim navijačima u nedjeljnoj utakmici koja je završila podjelom bodova 1-1. Domaća momčad je povela u 40. minuti golom Chrisa Fuhricha, a konačnih 1-1 postavio je Florian Wirtz u 47. minuti.

Josip Stanišić je odgledao utakmicu s klupe za pričuvne igrače Bayera koji je drugo kolo zaredom osvojio bod i sada ima 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Bayerna koji je u subotu uvjerljivo poražen (5-1) na gostovanju kod Eintrachta. Stuttgart je ostao na trećem mjestu s bodom manje od Bayerna.