Juventus remijem s Atalantom ispustio drugo mjesto, Vatreni asistirao

Nogomet 10. ožu 202420:01 0 komentara
Daniele Buffa/Image via Guliver Images

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić upisavši asistenciju.

Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na Pašalićevu asistenciju. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Juve je u nastavku susreta okenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66) i Arkadiusza Milika (70), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2.

Pašalić je za Atalantu odigrao cijeli susret.

Juventus je ovim rezultatom ispustio drugo mjesto nakon što je u ranije odigranom susretu Milan na San Siru pobijedio Empoli sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Christian Pulisic u 40. minuti.

U nedjelju se još sastaju Fiorentina – Roma, dok će u ponedjeljak igrati Lazio i Udinese.

Na ljestvici vodi Inter sa 75 bodova, Milan je drugi sa 59 bodova, dok je Juventus treći sa 58 bodova. Atalanta je šesta sa 47 bodova.