Šok za Zekića! Dinamo već saznao protivnika?

Champions League 10. srp 201921:43 > 21:50
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Veliko iznenađenje dogodilo se u Moldaviji večeras.

Naime, moldavski Sheriff je na svom terenu ugostio gruzijskog prvaka, Saburtalo iz Tbilisija.

Sheriff je bio veliki favorit. Riječ je o ekipi koja je već igrala grupnu fazu europskih natjecanja, dok je Saburtalo po prvi put došao do titule prvaka Gruzije, pa se prvi put i našao u kvalifikacijama za neko od UEFA-inih klupskih natjecanja.

Ipak, to nije spriječilo Saburtalo da na gostovanju kod Sheriffa upiše pobjedu rezultatom 0:3 i tako stekne veliku prednost pred revanš na svom terenu.

Poveli su gosti preko Rolovića u 30. minuti susreta, na 0:2 je povisio Kohreidze u 67., dok je konačnih 0:3 postavio Kakubava četiri minute kasnije.

Pobjednik ovog dvomeča u sljedećoj fazi kvalifikacija za Ligu prvaka ide na zagrebački Dinamo koji je praktički već saznao protivnika jer je praktički nemoguće okrenuti 0:3 na gostujućem terenu.

Saburtalo je osnovan prije 20 godina, a prema Transfermarktu ukupna vrijednost prve ekipe ovog kluba je oko 5.8 milijuna eura.