Nolito: Messi je napravio razliku

Champions League 20. lis 201610:10 > 10:25
Shaun Botterill, Getty Images

Napadač Manchester Citya Nolito je nakon uvjerljivog poraza od Barcelone u trećem kolu Lige prvaka istaknuo sjajnu igru Lionela Messia. Napadač španjolskog kluba je bio briljantan u pobjedi od 4:0, u kojem je postigao hat-trick, uz asistenciju Neymaru za konačan rezultat.

“Messi je najbolji nogometaš na svijetu i on je bio taj koji je napravio razliku na terenu. Kada se dokopa lopte uvijek se dogodi nešto, gol ili asistencija”, rekao je Nolito, koji je igrao do 57. minuta, kada je zbog isključenja golmana Brava morao na klupu.

30-godišnji Nolito je ponikao u mlađim kategorijama kluba sa Camp Noua, za prvi tim je odigrao samo dvije utakmice, a posljednje tri sezone je igrao za Celtu, dok ovog ljeta nije prešao u City.

Zato je dobro upoznat sa mogučnostima ekipe Luisa Enriquea, koja je potpuno nadigrala Guardioline “Građane”. Ipak, on smatra kako je rezultat previsok.

“U prvom poluvremenu smo igrali dobro, imali smo prilike. U drugom dijelu nam je nedostajalo i malo sreće. Ali to je nogomet, ipak, nismo zaslužili izgubiti sa 4:0”, kaže Nolito.

Manchester City je, sa dva remija i dva poraza, u padu forme u posljednje četiri utakmice, a naredna utakmica se igra u nedelju kada je domaćin Southamptonu.