Pašalić zabio za Atalantu, bek (sa)čuvao gol Cityja!?

Champions League 6. stu 201923:07 > 23:10
Michael Reagan/Getty Images

U drugoj utakmici skupine Dinama u LP, Atalanta i Manchester City također su remizirali 1:1.

Michael Regan/Getty Images

Taj susret obilježio je detalj iz 81. minute kada je golman Građana Claudio Bravo dobio crveni karton, samo 35 minuta nakon što je ušao u igru umjesto ozlijeđenog Edersona. Menadžer prvaka Engleske Pep Guardiola je do tada iskoristio dvije izmjene pa je odlučio da se među stativama nađe Kyle Walker koji je uspio sačuvati mrežu.

Povezano

City je u tom duelu vodio od sedme minute golom Raheema Sterlinga, na dodavanje Gabriela Jesusa, koji je do kraja prvog poluvremena imao sjajnu priliku udvostručiti tu prednost, ali je promašio penal.

Atalanta je pred 32.000 gledatelja na stadionu San Siro do izjednačenja stigla preko Marija Pašalića u četvrtoj minuti drugog poluvremena, što ju je održalo u borbi za europsko proljeće.

Prvak Engleske sada ima 10 bodova na čelu ljestvice, dok je klub iz Bergama na začelju s jednim bodom.

Kiks je napravio i Atletico Madrid porazom u Leverkusenu (1:2) te je izgubio korak za Juventusom u svojoj skupini.
Tottenham igra slabo u Premiershipu, ali zato u Ligi prvaka hvata zalet. Dvije utakmice s Crvenom zvezdom idealna su prilika za pozitivan rezultat, a to je Tottenham i iskoristio. Kumulativnim rezultatom 9:0 pregazio je crveno-bijele.
PSG je upisao četvrtu pobjedu u četiri kola skupine A te još nije primio pogodak u Ligi prvaka. Club Brugge je pao sa 1:0.
Puno uvjerljiviji u toj grupi bio je Real Madrid koji je uz pola sata doprinosa Luke Modrića s velikih 6:0 svladao Galatasaray. Briljirao je mladi Brazilac Rodrygo koji je upisao hat-trick uz jednu asistenciju.