Američki nogomet 5. lis 20219:18 > 15:02 0 komentara

Los Angeles Chargersi svladali su Las Vegas Raiderse sa 28:14 u jedinoj utakmici NFL odigranoj u noći između ponedjeljka i utorka.

Raidersi su doživjeli prvi poraz ove sezone, a obje ekipe sada imaju skor 3-1. Isti učinak imaju i Broncosi u AFC Zapad diviziji.

Na krilima fantastičnog quarterbacka Justina Herberta, Chargersi su na poluvremenu vodili sa 21:0, a Herbert je imao tri dodavanja za touchdown. Na dodavanja prošlogodišnjeg rookieja godine poentirali su Parham, Cook i Ekeler.

Chargersi su se opustili u trećoj četvrtini, a to su Raidersi iskoristili te učinili utakmicu neizvjesnom, Renfroe i Waller su poentirali za touchdowne poslije dodavanja Dereka Carra.

Ipak, susret je definitivno odlučen na nešto više od pet minuta do kraja, kada je running back Chargersa Austin Ekeler trkom od 11 jardi postigao svoj drugi touchdown na utakmici.

Prethodno su Raidersi propustili priliku za izjednačenje, a Carlson je promašio field gol sa 52 jarda.

U sljedećoj rundi, Chargersi u nedjelju dočekuju Cleveland Brownse od 22.05, a Raidersi u istom terminu čekaju Chicago Bearse.