Bearsi prekinuli negativan niz i utišali Foxborough

Američki nogomet 25. lis 20228:49 0 komentara

U za njih najboljoj utakmici sezone, Chicago Bearsi su prekinuli niz od tri uzastopna poraza - pali su New England Patriotsi rezultatom 33:14.

Bearsi su već u prvoj četvrtini naznačili po što su došli – završilo je 10:0 nakon touchdowna koji je djelo Justina Fieldsa.

Sve što su domaćini napadački napravili stalo je u četiri minute druge četvrtine – najprije je treći quarterback Zappe pasom od 30 jardi pronašao Meyersa u end zoni, a novih sedam poena Patriotsima donio je Stevenson trkom od četiri jarda za tochdown. New England je tada poveo 14:10 i to je bilo sve od njih.

Prije poluvremena Bearsi su došli u vodstvo touchdownom Herberta.

Do kraja utakmice vidjeli smo još touchdown Montgomeryja na početku posljednje četvrtine.

Fields je imao 179 osvojenih jardi uz touchdown i presječenu loptu, a blistao je po zemlji s 82 osvojena jarda iz 14 nošenja.

Zappe je u domaćim redovima bacio 22 para, a njih 14 bilo je precizno – osvojio je pritom 185 jardi, uz touchdown i dvije presječene lopte.

Obje momčadi su nakon ovog susreta na omjeru od tri pobjede i četiri poraza.