Mahomes razbio Arizonu, Vikingsi lako s Packersima

Američki nogomet 12. ruj 20228:18 0 komentara
AP Photo/Matt York via Guliver Images

Patrick Mahomes pružio je blistavu partiju i vodio Kansas City Chiefse do uvjerljive pobjede na gostovanju protiv Arizone.

Vrlo brzo su Chiefsi preuzeli kontrolu nad utakmicom. Već prvu dionicu dobili su rezulatom 14:0 poslije dva dodavanja za touchdown Mahomesa ka Kelceu i Edwardsu.

Do kraja poluvremena Mahomes je doveo svoju ekipu do velikih 23:7, a onda je sa još dva dodavanja u end zoni rivala donio prednost od 37:7 i tako osigurao trijumf. Dvoboj je završio sa pet dodavanja za touchdown i osvojenih 360 jardi i quarterback rating od velikih 144,2.

Minnesota je lako izašla na kraj sa Green Bay Packersima. Slavili su 23:7. Tim iz Minnesote je sve dileme riješio u prvom poluvremenu koje je dobio 17:0. U prvih 30 minuta Kirk Cousins je bacio dva dodavanja za touchdown. U nastavku su Vikingsi sjajnom obranom zaustavili Aarona Rodgersa i ostale.

New York Giantsi su napravili iznenađenje pobjedom u gostima protiv Tennesseeja 21:20, a domaći su u posljednjim sekundama promašili gol za trijumf.

Los Angeles Chargersi su predvođeni sjajnim Herbertom, koji je imao tri touchdowna i 279 jardi osvojenih dodavanjem, slomili otpor Las Vegasa za pobjedu 24:19.