Bundesliga 21. tra 202415:54 0 komentara

Igor Matanović, mladi hrvatski nogometni reprezentativac, postigao je novi pogodak za Karlsruher koji je ostvario novu pobjedu u 2. Bundesligi.

U dvoboju 30. kola Karlsruhe je pred svojim navijačima pobijedio berlinsku Herthu 3:2, a na samom kraju prvog poluvremena Matanović je postigao pogodak za tadašnjih 2:1 svoje momčadi.

Wanitzek je u 77. minuti povećao domaću prednost na 3:1, dok je Tabaković, dvostruki gostujući strijelac, tek do kraja uspio realizirati jedanaesterac u 87. minuti i postaviti konačnih 3:2 za Karlsruher.

Ovom pobjedom Karlsruher je na ljestvici preskočio nedjeljnog suparnika i Hannover te je trenutačno na petom mjestu. Karlsruher ima 46 bodova, dok su na vrhu ljestvice Holstein Kiel s 61, St. Pauli sa 60 i Fortuna iz Duesseldorfa koja je skupila 55 bodova.

Matanović je došao do 13. prvenstvenog pogotka ove sezone te se nalazi na sedmom mjestu ljestvice strijelaca druge njemačke lige.