Ćorić solidno, no ipak nedovoljno

ATP 1. ožu 201812:39 > 12:43
Emilio Andreoli/Getty Images

Hrvatski tenisač Borna Ćorić poražen je u četvrtfinalu turnira u Dubaiju, nakon što je bolji od njega bio Španjolac Roberto Bautista Agut. Rezultat je bio 7:6 (7:4), 6:4.

Španjolski tenisač, inače treći nositelj na turniru, uspio je na iskustvo dobiti Ćorića, bolji je bio u servisu, što je na kraju i rezultiralo konačnom pobjedom.

Iako je Bautista bio prvi koji je došao do break prilike, već u drugom gemu, Ćorić je igrao agresivnije, pa je oduzeo servis protivniku za 3:1. U velikoj borbi koja se vodila u nastavku, Španjolac je uspio vratiti break.

U dodatnom gemu je Bautista nešto sigurnijim udarcima s osnovne linije došao do prvog seta.

Nije se predavao Ćorić ni u nastavku, iako je konstantno bio pod pritiskom. Ipak, u devetom gemu ga je španjolski tenisač uspio slomiti, te s nulom napraviti break.