Nogomet 1. velj 202214:55 > 14:56

U osmom kolu azijskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo nogometaši Vijetnama šokirali su Kinu rezultatom 3:0.

Prvi su to bodovi za igrače Vijetnama koji su do ovog dvoboja upisali svih sedam poraza. Golove za Vijetnam postigli su Ho Tan Tai u devetoj minuti, Nguyen Tien Linh u 16. minuti te Phan Van Duc u 77. minuti. Vijetnam je ostao na posljednjem mjestu grupe B te sada ima tri boda, dok je Kina pretposljednja s pet bodova.

Nogometaši Libanona remizirali su na domaćem terenu protiv Iraka rezultatom 1:1. Irak je poveo u 39. minuti golom Husseina, a konačnih 1:1 postavio je Sabra u drugoj minuti sudačkog dodatka u prvom poluvremenu. Podjelom bodova Libanon je ostao četvrti u grupi A sa šest bodova, dok je Irak i dalje peti s bodom manje.