Dinamo se videomontažom i pjesmom iz “A je to” narugao sucima!

Hrvatska 19. velj 202419:45 1 komentar
Goran Mehkek / CROPIX via Guliver Images

Dinamo je preživio utakmicu s Varaždinom uz pobjedu 1:0, ali nije zaboravio sudačke odluke koje su po njegovom mišljenju bile pogrešne.

Dinamo je pobijedio 1:0 golom Petkovića iz kaznenog udarca, no Varaždin je vrlo lako mogao uzeti bod, možda i više.

Naime, u 81. minuti gosti su također dobili kazneni udarac zbog igranja rukom Bernauera u šesnaestercu, no Ivan Nevistić obranio je udarac Dabre.

Osim što smatraju da je u korist Bernauera trebao biti sviran prekršaj u napadu zbog opasne igre, u Dinamu vjeruju i da su zakinuti za još jedan kazneni udarac i to u drugom poluvremenu kada je bio oboren Pierre-Gabriel.

Utakmicu je sudio Ante Terzić, a u VAR sobi bili su Marin Vidulin Vedran Đurak.

Tim povodom Dinamo je na svom Instagr profilu objavio videouradak u kojemu je prikazao te sporne situacije, ali i montirao suce u VAR sobi kako igraju igrice i ne rade ništa.

Iako je VAR generalno ipak učinio nogmet poštenijim, iza njega i dalje stoje – ljudi. Opet je i iza tehnologije ljudski faktor i opet su mogući propusti, kao što sada Dinamo smatra da je bio grubo oštećen.

Srećom po njega, a možda i po suce, Dinamo je ipak pobijedio, inače bi lavina nezadovoljstva i kritika sigurno bila višestruko izraženija.