Španjolska U21 pobjedom uzela vodstvo u skupini s Vatrenima

Nogomet 21. lip 202322:57 0 komentara
AP Photo/Andreea Alexandru via Guliver

U skupini B Eura U21, gdje nastupaju i mladi hrvatski nogometaši, Španjolska je u prvom kolu bila uvjerljiva te je pobijedila vršnjake iz Rumunjske s 3-0.

Sve pogotke mladi su Španjolci postigli u drugom poluvremenu. Domaćina je načeo igrač Villarreala Alex Baena u 55. minuti. Na 2-0 je povećao Juan Miranda, igrač Betisa, koji je bio strijelac u 62. minuti, dok je sve okončano u sudačkoj nadoknadi, u 95. minuti, kada je igrač Manchester Cityja Sergio Gomez pogodio suparničku mrežu za konačnih 3-0.

Nakon prvog kola na ljestvici skupine B po tri boda imaju Španjolska i Ukrajina koja je na startu prvenstva svladala Hrvatsku s 2-0.

Idući suparnik Hrvatske na Euru bit će upravo Španjolska. Ta se utakmica igra u subotu, s početkom u 20.45 sati.