Slavlje PSG-a u derbiju pokvarila ozljeda Mbappea

Francuska 24. ruj 202322:48 0 komentara
AP Photo/Aurelien Morissard via Guliver Images

U derbiju šestog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Marseille s 4-0.

Francuski prvak je poveo već u osmoj minuti sjajnim golom Achrafa Hakimija iz slobodnog udarca, a isti je igrač bio najzaslužniji i za drugi gol na utakmici. Marokanac je u 37. minuti odlično pucao, no pogodio je okvir gola, a Randal Kolo Muani je pospremio loptu u mrežu.

PSG je od 32. minute igrao bez najboljeg igrača Kyliana Mbappea koji je zamijenjen zbog ozljede gležnja. Mbappe je stradao već u i sedmoj minuti nakon kontakta s Leonardom Balerdijem, no nekako je izdržao do 32. minute kada je zamijenjen.

Umjesto njega u igru je ušao Goncalo Ramos i već u 47. minuti se upisao među strijelce. Ousmane Dembele je ubacio, a Ramos glavom zabio za 3-0. U posljednjim trenucima susret Ramos je postigao i četvrti gol na utakmici.