Perišić donio Interu tri boda u Veroni

Serie A 30. lis 201723:07 > 23:14
Claudio Villa - Inter/Inter via Getty Images

Ivan Perišić ponovno je bio odličan u slavlju Intera na gostovanju u Veroni.

Inter je zadržao niz neporaženosti ove sezone slavljem na gostovanju kod Verone koja je upisala treći uzastopni poraz.

Junak pobjede bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Borja Valero doveo je goste u vodstvo nakon ubačaja Candreve i usred očajne reakcije domaće obrane. Pazzini je izjednačio iz jedanaesterca u 59. minuti, a osam minuta kasnije još jedna katastrofalna reakcija obrane Verone.

Inter je imao korner, čitava momčad Verone stala je praktički na 15 metara od vlastitog gola, a potpuno sam na 25 metara od gola ostao je Perišić. Nakon izvedenog kornera lopta se odbila upravo do hrvatskog igrača koji u punom trku sjajnim udarcem razbija i obranu i gol domaćina za 2:1 i pokazati će se pobjedu Intera.

Momčad iz Milana jedina je uz Napoli bez poraza ove sezone, a za vodećim Napolitancima zaostaju dva boda. Odmah iz Intera, na jedan bod zaostatka je aktualni prvak Juventus.