Ronaldo oduševio: 'Evo tebi traka, duže si u klubu…'

Serie A 16. pro 20199:37 > 9:40
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Osim što je zabio dva pogotka, Ronaldo je u susretu Juventusa i Udinesea oduševio jednom neuobičajenom gestom

Torinski Juventus sinoć je u susretu 16. kola talijanske Serie A svladao Udinese 3:1, a Cristiano Ronaldo ponovno je pokazao kakva je veličina od nogometaša.

Dva gola u pobjedi Juvea postigao je portugalac, a jedan je dodao Bonucci. Gol za goste u 94. minuti postigao je Pussetto.

Kapetan Juventusa na ovoj utakmici bio je Higuain, koji je igru napustio u 80. minuti kada je umjesto njega na teren ušao Douglas Costa.

Higuain je kapetansku traku u tom trenutku predao Ronaldu, ali Portugalac je tad napravio potez koji je oduševio cijeli stadion.

Naime, on nije htio nositi kapetansku traku posljednjih deset minuta, nego ju je predao Matuidiju, koji je u tom trenutku na terenu bio igrač koji je najduže u Juventusu.