Reus i Borussia eliminirali Hoffenheim, Kramarić se vratio treninzima

Bundesliga 1. stu 202320:03 0 komentara
Eibner-Presse foto/Memmler EP_MMR via Guliver Images

Andrej Kramarić vratio se treninzima Hoffenheima, ali nije sudjelovao u kup-utakmici protiv dortmundske Borussije...

Kramarić je prema riječima trenera Pellegrina Matarazza počeo trenirati u ponedjeljak i, s obzirom na to da ga nije koristio u Kupu, moguće je da povratničke minute upiše u subotu 4. studenoga protiv Bayera iz Leverkusena, lidera Bundeslige.

U utakmici šesnaestine finala DFB Pokala Borussia Dortmund na svom je travnjaku svladala Hoffenheim 1:0 golom Marca Reusa u 43. minuti.

Bayer Leverkusen je tek u zadnjih nekoliko minuta slomio otpor trećeligaša Sandhausena (5:2). Do 85. minute bilo je 2:2, a onda su Hložek (85.) i Adli (88., 90.+2) gosti spriječili iznenađenje. Za Bayer su strijelci bili još Palacios (21.) i Tah (54.), a za Sandhausen Ehlich (50.) i Ben Balla (57.).

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić odigrao je cijelu utakmicu za Apotekare.

Freiburg je neočekivano izgubio kod kuće 1-3 od drugoligaša Paderborna, dok je u dvoboju drugoligaša Magdeburg je na penale izbacio domaćina Kiela 6-5. Magdeburg je vodio s 2-0, pa su njegovi igrači potom postigli čak dva autogola, a u produžetku su primili gol u 123. minuti.