Dalić: Nitko se nije bunio što idemo u Egipat, hvala im na tome

Nogomet 27. ožu 20240:11 2 komentara
Damir Skomrlj CROPIX via Guliver Images

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić otkrio je razmišljanja nakon osvajanja ACUD kupa u Egiptu. Hrvatska je svladala Egipat 4:2.

“Dobra utakmica, pobjeda, 80 tisuća ljudi, čast je da smo imali priliku nakon 12 godina doći tu. Rekli smo da je ovo teambuilding, mi smo ga napravili, ali znači nam i pobjeda. Krenuli smo malo lošije u utakmicu, nakon prekida primimo gol, ali smo bili bolji u nastavku, a drugo poluvrijeme možda malo slabije, ali iskoristili smo svoje šanse. Hvala dečkima na ovih 10 dana.

Mi smo svi bili spremni za Abu Dhabi, a nitko nije ni riječ rekao o tome da idemo u Egipat, nitko se nije bunio, spremno su sve prihvatili, hvala im na tome”, rekao je izbornik Dalić za Novu TV.