Nogomet 15. sij 202417:34 0 komentara

Afrički nogometni prvak Senegal krenuo je u obranu naslova uvjerljivom pobjedom 3:0 protiv Gambije, u susretu 1. kola C skupine afričkog Kupa nacija u Obali Bjelokosti.

U susretu igranom u Yamoussoukru Senegal je sigurno igrom nadvisio Gambiju sa 3:0.

Aktualni afrički prvak je poveo u 4. minuti golom Pape Gueyea, da bi u nastavku Lamine Camara zabio dva gola (52, 86). Gambija je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena ostala s igračem manje nakon što je isključen Ebou Adams.

U drugom susretu iz ove skupine nešto kasnije se sastaju Kamerun i Gvineja, a susret pratite na Sport Klubu 1.