Igrač Southamptona 'popljuvao' suce

Premier League 10. stu 201821:24 > 21:27
Photo by Jordan Mansfield/Getty Images)

Nakon što je Southampton osvojio samo bod protiv Watforda, napadač Saintsa, Charlie Austin nakon utakmice propisno je izvrijeđao suce utakmice.

Southampton je poveo golom Gabbiadinija nakon dvadeset minuta igre, a prije kraja prvog poluvremena činilo se kako su Saintsi pobjegli na dva razlike pogotkom Charlija Austina. Veselje na tribinama trajalo je tridesetak sekundi nakon čega su igrači kao i navijači domaćeg sastava shvatili da je gol poništen. Suci su, naime, prosudili kako je Maya Yoshida indirektno utjecao na gol iz pozicije zaleđa. Osam minuta prije kraja konačnih 1:1 postavio je Holebas.

Nakon utakmice, strijelac poništenog pogotka, Charlie Austin koji je zbog ozljede igru napustio već u 40. minuti, bio je vrlo ljut na suce.

Iskreno, suci ne bi niti trebali biti na utakmici. Bolje da ih nema, to je smiješno. Zabili smo regularan gol koji je poništen zbog gluposti. Suci su nas koštali dva boda, prosudili su da je bilo zaleđe, to je smiješno!”