Watford s igračem više uništio Chelsea

Premier League 5. velj 201822:28 > 22:31
(Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Chelsea je poražen drugi put u tjedan dana, Watford je slavio s 4:1.

Antonio Conte, nakon još jednog poraza u prvenstvu, nikada nije bio u težoj situaciji na klupi Chelseaja.

Talijanski stručnjak morao se suočiti s novim debaklom svojih igrača nakon što je već u 30. minuti Bakayoko zaradio drugi žuti karton, te oslabio svoju momčad.

Prvi pogodak na utakmici djelo je Troyja Deeneyja iz jedanesterca u 42. minuti. Utakmica se zahuktala u posljednjih deset minuta, Eden Hazard izjednačio je u 82. minuti, da bi dvije minute kasnije Janmaat vratio Watfordu vodstvo. Pojačanje domaćina iz Barcelone na posudbi, Gerard Deulofeu povisio je na 3:1, a novi potop gostiju potvdio je Pereyra.

Chelsea je na četvrtoj poziciji s 50 bodova, jednim manje od Liverpoola, dok je Watford pobijedio prvi put nakon mjesec i pol dana, zadržao je 11. poziciju s 30 bodova.