Ništa od senzacije za momčad Ryana Reynoldsa u FA Kupu

Nogomet 29. sij 202422:35 0 komentara
AP Photo/Dave Thompson via Guliver

Blackburn je, nakon što je Wrexham poveo, na kraju upisao uvjerljivu pobjedu (4:1) i prošao u peto kolo FA Kupa gdje će ugostiti Newcastle.

Sjajno je krenuo Wrexham koji je poveo golom Cannona u 19. minuti. A onda je nakon pola sata igre stigla kazna za sve greške u obrani.

Do odmora Blackburn je zabio tri gola. Szmodics je dvaput bio strijelac – u 32. i prvoj minuti sudačke nadoknade, a između njih Gallagher je u 34. zatresao mrežu gostiju.

Već u 59. minuti novi gol za domaće – ovoga puta strijelac je bio Tronstad. Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat ovog dvoboja.