Ludnica u "El Traficu", Zlatan ponovno briljirao

Nogomet ostalo 26. kol 20196:34 > 6:42
Sean M. Haffey/Getty Images

U MLS utakmici između Los Angeles FC-a i Los Angeles Galaksija bilo je neriješeno 3:3, dok su pobjede u noći između nedjelje i ponedjeljka ostvarili Dallas i Houston.

Popularni El Trafico, točnije gradski derbi između dvije momčadi iz Los Angelesa počeo je golom Zlatana Ibrahimovića. On je doveo Galaxy u vodstvo u  drugoj minuti.

U 12. je već izjednačio Blessing, ali je Zlatan odmah odgovorio drugim golom i ukupno osmim u duelima sa LAFC.

Nije prošao ni minut, a Pavon je donio i treći gol za Galaxy i vodstvo 3:1. U 46. minuti je Blessing smanjio na 3:2 i tim rezultatom se išlo na veliki odmor.

Poslije toga je viđen još samo jedan gol i to Meksikanca Carlosa Vele.

Dallas je bio bolji od Columbusa 5:1 kod kuće, dok je Houston Dynamo slavio u Cincinnatiju protiv istoimene momčadi sa 3:1.