Hrvatski golman dobio bizaran crveni karton

Nogomet ostalo 4. tra 201912:45 > 12:49
EuroFootball/Getty Images

Igrala se 95. minuta kada je otišao u napad kod 0:1 za vodstvo gostiju, a kada je njegova momčad zabila za 1:1 odlučio je odglumiti ozljedu. Sudac za njega nije imao milosti.

Na utakmici 27. kola druge turske lige između Balikesirspora i Giresunspora koja je završila 1:1 čak dva hrvatska igrača dobila su crveni karton.

Prvo je u 87. minuti Tomislav Glumac u izglednoj prilici srušio protivnika pa dobio izravan crveni karton. Gosti su odmah potom i poveli preko Altindaga.

Domaćin je s igračem manje ipak stigao do izjednačenja i to u petoj minuti sudačke nadoknade kada je pogodio Beleck.

U tom napadu našao se i vratar domaćina Andrija Vuković koji se nakon gola bacio na pod i glumio da ga je uhvatio grč. Htio je tako podsjetiti goste što su oni radili u završnici utakmice, no sudac za njega nije imao milosti te mu na opće iznenađenje pokazao izravan crveni karton.

Balikesirspor je 11. momčad prvenstva s 36 bodova, a Giresunspor 14. s 28 bodova.