Azijski kup: Australija prošla zbog lista s naše gore!

Nogomet ostalo 15. sij 201916:18 > 16:23
Francois Nel/Getty Images

U utorak su odigrane dvije utakmice skupine B Azijskog kupa. Jordan i Australija su osigurali izravni plasman u drugu fazu, dok će se Palestina za daljnji plasman boriti s ostalim trećeplasiranim momčadima iz drugih grupa.

Australija je pobijedila Siriju rezultatom 3:2. Golom Mabila u 41. minuti Australija je povela, da bi samo dvije minute kasnije Khribin izjednačio rezultat. Igrala se 54. minuta kada je Ikonomidis ponovo donio prednost Australiji.

Al Somah je golom s bijele točke ponovo izjednačio, da bi konačan rezultat postavio Tom Rogić u 93. minuti prekrasnim udarcem izvan šesnaesterca.