Nedavno skoro ostao bez noge, a sada bez glave

Nogomet ostalo 9. ruj 201813:02 > 13:04
Michael Regan/Getty Images

Engleski reprezentativac objavio je kako je dobro nakon ozljede glave koju je zaradio u porazu svoje reprezentacije od Španjolske u prvom kolu Lige nacija. Tu situaciju, kao i cijelu utakmicu, uživo ste mogli vidjeti samo na Sportklubu.

Obrambeni igrač Manchester Uniteda je na nosilima iznesen izvan Wembleya u ranoj fazi drugog poluvremena, a prije toga mu je sedam minuta ukazivana pomoć. Više od deset članova liječnikog osoblja pružalo mu je pomoć na samom terenu.

„Hvala vam svima na ljubavi i podršci. Osjećam se dobro, u dobrim sam rukama. Borac sam, vratit ću se brzo“, napisao je Shaw na društvenoj mreži Twitter.

Za 23-godišnjeg Shawa to je bio prvi nastup u dresu reprezentacije od ožujka prošle godine, a u utakmici sa Španjolskom bio je asistent kod gola Marcusa Rashforda za 1:0 na samom početku. Do ozljede je došlo nakon zračnog duela s Carvajalom, a uslijedio je težak pad.

Od početka sezone Shaw je prvi izbor menadžera Mourinha u ManU na mjestu lijevog beka i odigrao je sve četiri utakmice u PL. Odlična izdanja uslijedila su nakon ozbiljnih ozljeda tijekom posljednjih godina, uključujući dvostruki prijelom noge zbog kojeg je pauzirao 11 mjeseci. Ovog tjedna priznao je kako je umalo ostao bez noge zbog te povrede.