Navijači Cityja posvetili pjesmu Jošku Gvardiolu: ‘On je Hrvat, igra za City i volimo ga jako’

Nogomet 15. svi 202416:53 0 komentara
xAndyxRowlandx via Guliver

Hrvatski branič proživljava bajku u dresu Manchester Cityja.

Nogometaši Manchester Citya nadomak su obrane naslova prvaka Engleske nakon što su u zaostaloj utakmici svladali u Londonu Tottenham s 2-0 i preuzeli vodstvo od Arsenala.

Joško Gvardiol i Mateo Kovačić odigrali su svih 90 minuta za City, a Gvardiol je u 38. minuti propustio veliku priliku za novi pogodak.

Gvardiol je u fenomenalnoj formi, s njim u prvoj postavi su u četiri od posljednjih pet utakmica sačuvali mrežu netaknutom, a Hrvat je postigao čak tri pogotka u navedenom razdoblju.

Oduševio je navijače Manchester Cityja, a kao što je i običaj u Engleskoj, navijači su vrlo brzo osmilili kratku pjesmu posvećenu novom miljeniku. Na platformi X (Twitter) osvanuo je video iz navijačkog autobusa, a stihovi pjesme glase: “On je Joško Gvardiol, on je Hrvat, on igra za City i volimo ga jako”.