Milan slavio protiv Fiorentine, Brekalo ostao na klupi

Nogomet 25. stu 202323:17 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao domaćin svladao Fiorentinu sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Hernandez u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena iz kaznenog udarca kojega je skrivio Parisi srušivši Chukwuezea.

Susret će ostati zapamćen i po ulasku u igru tek 15-godišnjeg Francesca Camarde u dresu Milana koji je tako postao najmlađi igrač u povijesti Serie A. Camarda je debitirao sa 15 godina, osam mjeseci i 15 dana.

Josip Brekalo je ostao na klupi Fiorentine koja je ostala šesta sa 20 bodova, koliko ima i peta Atalanta koja je ranije u subotu izgubila na svom terenu od Napolija sa 1-2.

Milan se, pak, vratio na treće mjesto sa 26 bodova, dva više od četvrtog Napolija.

Na vrhu je Inter sa 31 bodom, dva manje ima drugi Juventus prije njihova međusobnog ogleda u nedjelju u Torinu.