Lokomotiva se izjednačila s Osijekom, impresionirao Čabrajin tinejdžer

Hrvatska 9. ožu 202416:51 0 komentara
NK Lokomotiva

Zagrebački kvartovski derbi Kajzerice i Rudeša odigran na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pripao je Lokomotivi koja je fenjerašu nanijela novi poraz.

Ohrabren premijernom pobjedom nad Goricom u prošlom kolu, Rudeš se nadao novim bodovima protiv Lokomotive, ali od toga ništa. Momčad Silvija Čabraje nanijela je Rudešu novi poraz, njegov 21. u 26 utakmica.

Završilo je 3:0, a sve je golove domaćin postigao u drugom poluvremenu. Rudeš je načeo Mateo Marić u 57. minuti, a posao je dovršio Marin Šotiček golovima u 71. i 79. minuti.

Veliko je to razočaranje za sastav Davora Mladine koji je u prvom poluvremenu čak bio i opasniji. Najviše može žaliti za propuštenim prilikama Latkovića u 19. minuti te Ćorića Krušlina u 20.

Lokomotiva se ovom pobjedom bodovno izjednačila s četvrtoplasiranim Osijekom (36), dok Rudeš ostaje na dnu tablice sa sedam bodova, čak 19 manje od devetoplasirane Istre.