Englezi u šoku zbog svlačionice koja Villu čeka u Mostaru

Konferencijska liga 30. lis 202310:03 0 komentara
xBranislavxRackox AS0I9679 via Guliver

Zrinjski ove sezone u Europi igra fantastično. Mostarci su bili nadomak plasmana u Europsku ligu, na kraju su završili u Konferencijskoj ligi, u iznimno jakoj skupini.

Prvak Bosne i Hercegovine tada je ostvario epsku pobjedu protiv AZ Alkmaara, nakon nevjerojatnog preokreta, uz zaostatak od tri pogotka na poluvremenu (4:3).

Uslijedilo je gostovanje na Villa Parku gdje je Zrinjski poražen u 90+4. minuti golom McGinna (0:1). Zatim na stadionu pod Bijelim Bregom gdje je Legija teškom mukom uzela bodove (1:2).

Posljednji susret na domaćem terenu trenutno najbolja momčad BiH igra 14. prosinca protiv Aston Ville, izvjesno je da će tada biti spektakl u Mostaru.

Očekuje se i veliki broj engleskih navijača koji su se raspitivali o uvjetima u Mostaru. A “uplašila” ih je i gostujuća svlačionica u zgradi u kojoj Zrinjski igra svoje utakmice.

“Ovo je svlačionica koja čeka naše dečke u posljednjoj utakmici grupne faze Lige konferencija. Fotografija je nastala na utakmici između Zrinjskog i Legije”, stoji na jednoj stranici navijača.